FotogalerieWenuše - divadelní přehlídka na Stochově, 1. dubna 2007


Na apríla jsme odjeli na Stochov, kde probíhalo krajské kolo přehlídky divadelních souborů Dětská scéna Stochov 2007. Plni odhodlání postoupit do celostátního kola, které se koná v Trutnově jsme se vrhli do příprav, aby jsme předvedli hru "Wenuše" v plné kráse.

V šatně před představením. V šatně před představením. Vše je již nachystáno... Chvíli před začátkem představení. Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007 Wenuše - Dětská scéna Stochov 2007


Mezi představeními jsme využili každé chvilky k procházce po okolí. Chvíli před tvůrčími dílnami jsme ve vstupní hale Kulturního domu rozebírali dojmy z přehlídky. Za chvíli už jsme dováděli na dílnách pod vedením prima lektorky.

Venku na procházce. Čekáme na dílny. Naše skvělá režisérka, Katka. Petr, technická výpomoc z Vrásčité Vrtule. Tvůrčí dílny. Tvůrčí dílny. Tvůrčí dílny. Tvůrčí dílny. Tvůrčí dílny. Tvůrčí dílny.


Jupí, konečně přišla chvíle slavnostního vyhlášení. Byli jsme napjatí, ale o to větší radost jsme měli při přebírání gratulací od poroty. Po skončení přehlídky už jsme uháněli k domovu a celou cestu jsme se radovali z našeho úspěchu. Na závěr vydařeného dne ještě společné foto a v červnu hurá do Trutnova.

Přijímáme gratulace od poroty. Přijímáme gratulace od poroty. Frčíme domů a máme ohromnouradost... Tady je to černé na bílém. Tady je to černé na bílém. Společné foto po návratu před 3. ZŠ