Fotogalerie



Hameln - Setkání ve strašecí, 21. března 2010


Právě jsme přijeli do Nového Strašecí před Kulturní dům, ve kterém se konala krajská divadelní přehlídka. Byla pěkná zima, tak jsme si čekání na otevření krátili veselými historkami.

Před kulturákem ve Strašecí Před kulturákem ve Strašecí Před kulturákem ve Strašecí Před kulturákem ve Strašecí Proč se tak mračíte holky?


Naštěstí jsme venku nečekali dlouho a hned jsme se pustili do příprav na naše představení "Hameln". Divákům jsme nabídli již tradiční "štrůdlýček". Po úspěšném představení jsme ještě popřáli naší vedoucí Katce k narozeninám, které shodou okolností ten den měla.

Hameln - příprava scény V šatně před představením V šatně před představením V šatně před představením V šatně před představením Diváci v Kulturním domě ve Strašecí Rozdáváme tradiční štrůdlík:-) Hameln - Setkání ve Strašecí Hameln - Setkání ve Strašecí Blahopřejem Katce k narozeninám:-)


Udělali jsme pár fotografií a rozhovor pro přehlídkový zpravodaj, rychle přeběhli do jiného sálu a zúčastnili jsme se detaty o viděných představeních.

Foto souboru pro přehlídkový zpravodaj Rozhovor pro přehlídkový zpravodaj Jdeme na rozbory... Rozbory představení David Rozbory představení v tradičním kruhu Rozbory představení Záznam rozborů představení... Rozbory představení, porota Pauza před dalším představením


Na závěr dne jsme shlédli vynikající inspirativní představení "Já, Holden" v podání divadla Dagmar z Karlových Varů.

Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů Já, Holden - divadlo Dagmar z Karlových Varů


Odebrali jsme se k domovu a druhý den zazněl závěrečný verdikt poroty: Postup na "Mladou scénu 2010" do Ústí nad Orlicí získává Roztočená Vrtule s hrou "Hameln". Měli jsme ohromnou radost, že můžeme jet reprezentovat Slaný na celostátní přehlídku.